Bluetooth Audio Prijímač&odosielateľovi 2v1 Bluetooth Audio Prijímač, vysielač pre ozvučenie Receptor Bluetooth Hudby odosielateľovi B6

€4.46

-52 %

€9.31

Nový produkt

Skladom

Funkcia 1 Vysielač Bluetooth
Funkcia ŽIADNE
Funkcia 2 Bluetooth Prijímač
Funkcia 4 2 v 1 Vysielač Bluetooth
funkcia 6 2v1 Bluetooth Audio Prijímač
Podpora Pamäťovej Karty No
Podpora Apt-x No
Číslo Modelu B6 Vysielač Bluetooth
Rozhranie USB
Package Áno
Názov Značky Dehyaton
Bezdrôtové Typ Bluetooth
Funkcia 3 bluetooth adaptér
funkcia 10 Bluetooth Hudobný Prijímač B6
funkcia 7 Bezdrôtové A2DP Audio Prijímač
WIFI Štandard 2.4 G
High Definition Podporu 1080p
Podpora formátu AAC No
Zvukovej Stopy Dvojité
Obsah Audio&Video
Funkcia 8 Bluetooth Audio 4.1 Adapeter
Funkcia 9 B6 Vysielač Bluetooth
Funkcia 5 2 V 1, Bezdrôtová Vysielač

B6 2 v 1 Vysielač Bluetooth & Prijímač Bezdrôtovej A2DP Bluetooth Audio Adaptér Prenosný Audio Prehrávač, Aux 3,5 mm Black

2 v 1 Vysielač Bluetooth & Prijímač, ako Bluetooth Audio Vysielač, B6 je špeciálne navrhnutý pre Audio Zariadeniami (ako napríklad MP3, MP4, TV a PC, atď.) bez funkciu Bluetooth. Môžete pripojenie Bluetooth Vysielač do zvukového zariadenia bez funkciu Bluetooth pomocou priloženého 3,5 mm Audio Konektor, zmena tieto zvukové zariadenia do Bluetooth audio zariadenia, a čo je práca s Bluetooth Headsetom a Reproduktor; ako Bluetooth Audio Prijímač, B6 je špeciálne navrhnutý pre Auto Stereo systémy a Domáce Audio Systém. To môže zmeniť tradičné Auto Stereo systémy a Domáce Audio Systém, do Bluetooth ty, a ľahko spárovať s Bluetooth Smart Telefóny, notebook, tablet, atď. S týmto výrobkom, môžete výrazne vychutnajte si hudbu z telefónu, notebooku, tabletu bez ťažkostí káblov. B6 2 v 1 Vysielač Bluetooth & Prijímač vám dá toľko zábavy a pohodlia.

Funkcie:

[Prijímač Mode] B6 Bluetooth Prijímač zmeniť tradičné reproduktory do Bluetooth ty. Po spárovaní prehrávanie hudby bezdrôtovo zo zariadení Bluetooth Smart Telefóny, Notebook, Tablet a viac bez ťažkostí káblov. Podpora Automatické opätovné pripojenie.

[Vysielač Mode] B6 Bluetooth Vysielač je špeciálne navrhnutý pre Audio Zariadeniami (ako napríklad MP3, MP4, TV a PC, atď.) bez funkciu Bluetooth. Môžete pripojiť Vysielač Bluetooth audio zariadení cez zahrnuté 3,5 mm Audio Konektor, zmena tieto zvukové zariadenia do Bluetooth audio zariadenia, a čo je práca s Bluetooth Headsete a Reproduktore.

[ANC Zníženie Hluku & AEC Echo Zrušenie] Podpora Potlačenie Šumu a Ozveny, Zrušenie, vám ponúka Nádherné Stereo Zvuk a Úžasnú Kvalitu Zvuku.

[Silný Kompatibility] Kompatibilný s operačným systémom Android & IOS smart telefóny a PAD, takmer všetky Bluetooth-zapnutie Zvukových Zariadení a Stereo Systém s 3, 5mm portom.

[Nízka Spotreba] Vstavané 600mAh Batérie zaručuje až 8 hodín pracovného času, môžete využiť bezdrôtové pripojenie zadarmo celý deň. Jednoduché použitie, nie je potrebné stiahnuť si APLIKÁCIU.

Špecifikácia:

Číslo modelu: B6

Bluetooth: V4.1

Prenosová Vzdialenosť: 10m / 33ft

Batérie: vstavaná Li-pol batéria(600mAh)

Pracovný Čas: 8 Hodín (závisí od hlasitosti zvuku)

Plnenie: Micro USB 5 V/0.5 A

Audio Port: 3,5 mm

Farba: Čierna

Hlavná Položka Veľkosť: 9.7 * 5.8 * 1.2 cm / 3.82 * 2.28 * 0.47 v

Hlavné Položky Hmotnosť: 38 g / 1.36 oz

Veľkosť balenia: 12.5 * 7.0 * 3.6 cm / 4.92 * 2.76 * 1.42 v

Package hmotnosť: 116 g / 4.09 oz

Zoznam Balíkov:

1 * 2 v 1, Bluetooth Audio Vysielač & Prijímač

1 * 3,5 mm Audio Kábel

1 * AV Kábel

1 * USB Nabíjací Kábel

1 * Anglický Manuál

S Maloobchodnom balení, aby ste ho chránili veľmi dobre!

bluetooth transmitt, audio bluetooth receptor, ir vysielač, bluetooth receiv, audio bluetooth receiv, audio streamer, bluetooth vikefon, odosielateľ tv, LDAC, receptor iks amerika