LV1 Laser Úrovni Kríž Line Laser s Meracieho Rozsahu 50ft, Self-Vyrovnanie Vertikálne a Horizontálne Línie, Laserové Úrovni Nástroj

€19.85

-49 %

€38.93

Nový produkt

Skladom

Názov Značky DANIU
Číslo Modelu laser úrovni
Model Merania 2 Riadky
Veľkosť other
Vlnová dĺžka 635nm
Pôvod CN(Pôvodu)
Druh Vertikálne & Horizontálne Lasery
Presnosť Iné
Certifikácia ŽIADNE

Funkcie:

★ Self-vyrovnanie režime & režime manuálnej voĺby-môžete nastaviť, 2 režimy Cross-line laser s posuňte prepínač. Self-vyrovnanie režime fungovania vyrovnanie a náhradu rozsah: môže byť self-vyrovnanie, ak naklonená pod 4 ° ± 1 °, 4 °. Ak naklonení viac ako 4 stupne, laser úrovni vydá varovanie. V manuálnom režime, self-regulačná funkcia je vypnutá a tkaniny je zablokovaný prístroj používať pri akomkoľvek uhle.

★ Laser úroveň profesionálnej laserovej rezacej hlavy je presnejšie-najnovšia verzia je vybavený profesionálny stupeň laserovej rezacej hlavy pre nastavenie horizontálne / vertikálne laser, ktorý je presnejší a stabilnejší ako ďalšie spoločné vybavenie.

★ 4 Nohy Crash Proof Laser Úrovni & Ruky Voľné Pracovné-Trieda Ochrany IP54 (Splash a Prachotesný), Shockproof Bývanie, ponúka 4 Nohy Crash Proof ideálny pre stavby, práce. Je tiež možné pripojiť zariadenie (predáva sa samostatne) používať magnetický rotačný držiak (predáva sa samostatne) alebo pomocou skrutiek pre 1/4 "závit pre statív. Poskytuje hands-free operácie.

★ Vysokej viditeľnosti a presnosť line laser-Dva silné kríž line lasery, laserové linka je jasný a ostrý a ľahko projektu jasne červený kríž line na 110 ° široký uhol pomôcť vašej vyrovnanie prácu, Ktorú Horizontálne línie, presnosť: ± 2 mm / 10 m (jeden smer) Zvislá čiara presnosť: ± 2 mm / 5 m (jeden smer). Rozsah: 15 metrov. Self-vyrovnanie sklonu: 110 stupňov.

Špecifikácia:

Model: LV1

Laser: Červené Lúče

Laserová Trieda: Class 2 (IEC/EN60825-1/2007)

Vlnová dĺžka lasera: 635nm

Regulačná Presnosť: ±1/8

Vyrovnávanie/Kompenzácia Rozsah: 4°±1°

Pracovná vzdialenosť (line): horizontálne línie, 33Ft (10m) / zvislá čiara 16.5 Ft (5m)

Rukoväť Materiál: ABS+TPR Gumy

Úroveň ochrany: IP54

Batérie: 2 AA batérie požadované. (nie je súčasťou)

Balenie obsahuje:

1 X LV1 Laser Úrovni

1 X Plátno Nosiť Veci

Detaily obrázkov:

laser úroveň, laser, 360 laser úrovni, kríž line laser, laser úrovni, 16 Line 4D Laser úrovni, laserový ukazovateľ napájania, rotačný laser leveler, laser úrovni cieľ, daniu spájky