10/30/50/100ks Pôvodné Wotofo Profil Vape Slaniny Bavlna DIY Knot 6mm Priemer Organickej Bavlny Pre Profil RDA&Profil Jednoty RTA

€5.91

-20 %

€7.39

Nový produkt

Skladom

Funkcia 2 Dlhé vlákna zvlášť vybrané pre vaping
Názov Značky Hapyan
Funkcia 3 Veľkú absorpčnú schopnosť
Materiál Kov
Funkcia 5 Svieža a čistá chuť
Funkcia 1 Ready-to-použitie s aglet na jednom konci
Položka Druh Bavlna & Knot
Kompatibilný Model Profil oka RDA
Číslo Modelu Wotofo Agleted Organickej Bavlny
Funkcia 100% organické slaniny bavlna
Funkcia 4 Lepšie udržanie schopnosti
Model 10 ks agleted bavlna pásy
Pôvod CN(Pôvodu)

Naše úplne nové organickej bavlny knôt má vyjsť teraz! Na Xfiber bavlna série! Vaše ďalšie úrovne odvod skúsenosti začína sa tu s 6 mm hrubé agleted bavlna pásy pre Profil. Na Xfiber Bavlny pre Profil je inovovanej verzii Wotofo Agleted Bavlna 6 mm. To je elektro-čistí, je skutočne bez zápachu tým, zdravé čistiaci proces.

Bavlna sa pestuje v sin-ťiangu, ktoré v dávnych dobách bolo známe ako "Biela Fold" a "Tkanie Shell". Vzhľadom na klimatické podmienky, sin-ťiangu má výhodu v produkcii dlho-vlákna bavlny a organickej bavlny. Jeho ročného trvania slnečného svitu je o 2550 - 3500 hodín, nehovoriac o jeho nadradenosti v teplote.

Wotofo Xfiber Bavlny pre Profil vám poskytuje rýchly bavlna príprava pre vaše opätovné pohodlie. Bavlny, ktoré sme vybrali, sa dlhé vlákna tak, aby sa knôty hladké a to nie je jednoduché roztrhať. Na zvýšenie optického signálu, multi-vlákna zmesi sú prijaté. Tam sú 10 pásy v jednej krabičke. Každý bavlna pás je pripravená na použitie s riadne bavlna suma najmä pre Profil oka RDA alebo RTA.

Bavlna funkcie rýchla absorpčnú schopnosť a skvelé uchovávania schopnosť, čerstvo balené tak, aby sa dodať najčistejšej chuť. Zvyšok Xfiber bavlna série vyjde v blízkej budúcnosti!

Značka: Wotofo

Jednotka: 10/30/50/100ks/bal.

Package: Jednoduché Balenie

likvidácia pod, aimpoint t2, nádrž vape, 4 webkamera, pôvodné wotofo profil, vaping príslušenstvo dri, profil rdta sklo, bf rda, mod vape, cievka master