Inovovaná Verzia Rýchle Nabíjanie 3.0 Duálny USB Nabíjačka do Auta Nepremokavé 18W USB Zásuvky Rýchle Nabitie s Farebnými LED Voltmeter NA M5TB

€7.49

-25 %

€9.99

Nový produkt

Skladom

Uplatňovať Rýchle Nabitie Protokolov USB PD
Druh Nabíjačka Do Auta
Číslo Modelu M5TB4NB102628
Výstupné Rozhrania USB
GaN No
USB, Výstup 2 DC 5V/3A;9V/2A;12V/1.5A
Názov Značky SIV
Pôvod CN(Pôvodu)
Max. Výstupný Výkon 10W
USB Výstup 1 DC 5V/3A;9V/2A;12V/1.5A
Produkt materiálu ABS
Certifikácie Kvality ŽIADNE

Popis:

OOTDTY

1: Toto je QC3.0 inteligentné rýchlu nabíjačku s napätím displeja, vysoké napätie varovanie, môžete zobrazenie nabíjania hodnotiť, tam je spínač, ktorý môže voľne prepínať režim zobrazenie a zapnutie/vypnutie napájania.

2: Stlačte spínač zľahka zapnite napájanie, je možné zobraziť v reálnom čase napätie po celej obrazovke sa rozsvieti na 2 sekundy, a potom stlačte tlačidlo ešte raz prejsť na červený indikátor napájania. Oba režimy zobrazenia môže byť voľne prepínané tlačidlom, Stlačte a pridržte vypínač pre dvoch sekúnd vypnite zariadenie. Po vypnutí napájania, to znamená, že zariadenie má odrezať príkon a potom dosiahnuť efekt úspory elektrickej energie.

3: Keď vstupné napätie prekročí 14.6 V, červená kontrolka svieti (upozornenie funkcie, to znamená, že vstupné napätie je príliš vysoká)

4: Keď je napájanie zapnuté a USB nabíjanie je vykonávané, prúdiaceho z farebný displej indikuje, že je v plnenie; to sa bude odrážať rýchlosť nabíjania podľa tečie rýchlosť farebný displej . Keď mobilného telefónu je úplne nabitá, bude svietiť až na celej obrazovke. O dve minúty neskôr, sa bude zobrazovať v reálnom čase napätie znova . Režim zobrazenia, môže byť prepnutý na samostatné červená kontrolka stlačením vypínača na ľahkú váhu. Stlačte a podržte vypínač pre dvoch sekúnd vypnite zariadenie.

5.Multi-účely: napájanie pre mobil, tablet, GPS a iné USB zariadenia,Široký Aplikácie: automobily, motocykle, Štvorkolky, Suv, UTVs, Člny, atď.

Špecifikácie:

Produkt materiál: ABS

Produkt Color: Čierna

vstupné Napätie: DC 12V - 24V

USB 1 Výstup : DC 5V/3A;9V/2A;12V/1.5A

USB 2 Výstup : DC 5V/3A;9V/2A;12V/1.5A

Veľkosť: 50x36.8 mm

Napájací Kábel dĺžka: 60 cm

Poznámka:

1.Prechod: 1cm=10 mm=0.39 palec

2.Prosím, dovoľte 0-1 cm chyba kvôli ručné meranie. pls uistite sa, že nemáte myseľ pred vás cenovú ponuku.

3.V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky. Ďakujeme!

Balenie obsahuje:

1 X QC 3.0 Auto Duálny USB Nabíjačka s LED Voltmeter NA VYPNUTIE

1 X Napájací Kábel s 10A poistka

18w nabíjačka iphone x, Nabíjačka Do Auta, nabíjačka pre 36, 10gbps kábel, usb nabíjačka do auta poplatok, auto nabíjačka, usb, nabíjačka usb pd, usb nabíjačku vape, 12v pd moc, stick usb