TKDMR GJ3A Všetky Veľkosti CCFL Lámp Tester LCD TV Prenosné Podsvietenie Tester Výstupný Prúd&Napätie Inteligentné Nastavenie Doprava Zadarmo

€24.40

-47 %

€46.04

Nový produkt

Skladom

Číslo Modelu GJ3A
Názov Značky TKDMR
Certifikácia CE
Pôvod CN(Pôvodu)

TD Značky Najnovšie Všetky Veľkosti CCFL Lámp Tester LCD TV Prenosné Podsvietenie Tester Výstupný Prúd&Napätie Inteligentné Nastavenie Zadarmo Lode

Popis produktu

Názov produktu : CCFL Lámp Tester

Vstupné napätie: 85-265V AC

Výstupné Napätie: >1500V AC

Packtage:

1pcs CCFL tester

1pcs test line

1pcs test sondy

a 1pcs power line (CHN alebo EUR)

Upozornenie: Vysoké Napätie Výstup, Prosím, nie t výstupnej strane. kontaktný výstup strane a uistite sa, že je v bezpečí. potom zapnite vypínač napájania. Keď sa nepoužíva, prosím, dajte ju na bezpečnom mieste, nedovoľte, aby dieťa blízkosti je Pri použití tester nástroj, aby malá noice, prosím, nebojte sa, je to normálny jav, to je vysokofrekvenčný transformátor v práci. Tester môžete použiť na dlhú dobu, zariadenie bude mať horúčku, ale to je normálne. Ak Dlhý čas používať, prosím, drž sa od detí. Dávajte pozor na bezpečnú prevádzku! ďakujeme

Používateľská príručka

Upozornenie:výstupného napätia CCFL tester je až do 1500V. Aby ste predišli úrazu elektrickým prúdom,nedotýkajte žiadne kovové časti, ktorá je spojená s výkonom terminálu.

1.Zapnutie ,ak ammeter čítanie je pod 20 (CCFL tester funguje skvele.Potom vypnite napájanie. Pripojte CCFL tester s CCFL lámp rozhranie zásuvky podľa extra-ostré sondy.Potom zapnite a začať testovať.Ak chcete otestovať CCFL lampa bez trubice zásuvky,môžete pripojiť CCFL tester s CCFL lampa podľa krokodíl klip.Zapnutie a začať pracovať.

(Upozornenie:Ak sa na obrazovke nie je odstránená,LCD displej by mal fungovať normálne,otherwize nevieme, či lampa svieti.)

2.CCFL lámp pracovný princíp:CCFL lámp princíp je ako je uvedené nižšie: Aktívne inertných plynov inde trubice vysoké napätie a údržba neprerušované svetlo na nízke napätie,ktoré je rovnaké ako energeticky úsporné žiarovky a žiarivky.

3.Ako viete CCFL lámp' problém:nemôžeme vedieť, či je niečo v neporiadku s CCFL lámp len multimeter, pretože tam sú inertné plyny vo vnútri lampy tude.Ale s pomocou CCFL tester,môžeme poznať CCFL lámp' problém jasne.

Ako môžeme vedieť, CCFL lámp' problém s pomocou CCFL tester?

a.Lampa roztržka:Ak CCFL lámp reptures,na ammeter čítanie CCFL tester je menej ako 200mA a žiadna zmena.

b.Lampa zapaľovanie:Ak existuje virtuálne spojenie lampa viesť alebo poškodenie gumy izolačná vrstva na oboch koncoch CCFL lampa,ammeter čítanie bude meniť priebežne.Alebo keď lampa svieti, na ammeter čítania bude rovnaké alebo podobné bežnému lampa, ale ako plynie čas, aktuálne sa bude zvyšovať postupne a dokonca môže byť až 1 A.

c.Lampa starnutia:

Všeobecne ak je lampa starnutia pracovný prúd sa bude znižovať.Potom môžeme poznať presný problém s pomocou CCFL tester.Vo všeobecnosti,keď sme test CCFL lampa,CCFL tester ammeter čítanie je úmerná dĺžke CCFL lámp.Pri testovaní,LCD panel lampy sú v pároch.Ak jeden ammeter čítanie je rôzne od,ďalšie tri potom vieme, že je niečo v neporiadku s týmto CCFL lámp,stačí ju vymeniť.

"Pri testovaní,nedotýkajte žiadne kovové časti LCD panel, zobrazí sa aktuálna hodnota.Potom sa dotknite akékoľvek kovové časti LCD panel, zobrazí sa aktuálna hodnota znova.Menej rozdiel medzi týmito dvoma hodnotami, tým lepšie,čo znamená, že izolačný účinok lampa je lepšie.

Ak rozdiel medzi dvoma aktuálne hodnoty sú viac than100mA,lampa vrstva izolácie je poškodený alebo nie je bod vzplanutia vnútri žiarovky a trubice.

Upozornenie:Bez ruky, dotyk,CCFL invertor pracovný prúd sa bude zvyšovať.Keď je veľká odchýlka od normálnej hodnoty,nedotýkajte žiadne kovové časti LCD panela,pretože tam bude pocit elektrickým prúdom.

Darček typ lampy

3030 3V

2835 6V

3535 3V

2835 3V

7032 3V

2828 3V

3030 6V

2835 3V

5630 3V

LEXTAR 3030 3V

Ktorý typ modelu chceš, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis, alebo poznámky pri objednávke

Objednávky popis

Doprava:

1.Zaručujeme, loď tovaru sa do 24-72 hodín po zaplatení potvrdenie okrem dovolenku.

2.Máme loď v Číne post,HKpost EMS,DHL,Fedex,podľa vášho výberu pri zadávaní objednávky .

3.Ak ste nedostali položku po 45 dňoch,prosím, neváhajte nás kontaktovať.Budeme robiť všetko naše úsilie na vyriešenie problému.

4.Nie sme zodpovednosť za meškanie causedby ciel,Dovozných ciel,daní alebo iných customscharges.

Záruka:

1.Všetky položky, ktoré majú 1 rok záruka.AK váš nákup nespĺňajú neškodné kvalitu, vhodnosť na určitý účel alebo zápas popis, Môžeme sa uistite, že vaše problémy sú vyriešené .

2.Pre nesprávne-dodaní položky, Prosím, kontaktujte nás do 48 hodín po doručení.Zabezpečíme, aby sa dodať správny tovar, alebo vrátiť všetky platby.

3.Za chybné alebo chybné výrobky,prosím, aby fotografie alebo videá,boli by sme odoslať alebo vrátenie dane po potvrdení.

lcd displej tester, aktuálne tester, univerzálne led tv podsvietenie tester, led test, automobilové relé tester, digitálny rcd tester, 830b, tester tv, mastech rj45 tester, gt servo tester