CS Taktické SMA-F-SMA Female Duálne Pásmo VHF UHF 144/430Mhz Skladacia Anténa Pre Baofeng UV5R UV-5R UV-82 UV5R GT-3 Walkie Talkie

€10.27

Nový produkt

Skladom

Pripojenie Plochu
Použitie Prepínanie
Typ Výstupu ŽIADNE
Výstupné napätie ŽIADNE

Položka Vlastnosti: Úplne nové. Typ konektora: SMA-Žena Pásmo: Duálne Pásmo VHF/UHF. Frekvencia: 144/430MHz. Zisk: 2.15 dBi. Max Výkon: 20Watts. V. S. W. R: Menej ako 1.5. Impedancia: 50ohm. Štýl: Mäkké antény. Antény dĺžka: 33 cm prípadne 48 cm (zvoľte si, prosím, ktorého veľkosť chcete) poznámka: Dve cesty rádio nie je súčasťou dodávky. Platné Model: pre BAOFENG: BF-888S,UV-5R ,UV-5RA, UV-5RC ,UV-5RE,UV-5R8W ,UV-5RE8W,UV-5RTP, UV-8HX,UV-82,UV-82HP,UV-82HX,UV-82 Plus,-52(II),DM-5R Plus pre Quansheng: TG-UV2 Plus pre Abbree: AR-819 Balík obsahujúci: 1X CS Taktické Antény SMA Female 1X Gumové Tesnenie dodacia lehota Tipy:

Všetky package zaslané E-paket alebo POSTNL doporučene loď metóda. s sledovacie číslo môže nasledovať package statu. to je bezpečnosť bezpečné nákladné. Dodacia lehota je cca 15--45 dní. Ako dôsledok rôznych krajín politiky a poveternostných a iných dôvodov. odoslané na rôzne krajiny ,dodacia lehota bude iný. Má nejaké otázky. prosím, neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom ali správy. ďakujeme!

Spätná väzba:

Nechajte záporná spätná väzba sa nemôže vyriešiť problém. Existuje mnoho, viac pozitívne spôsoby, ako fáza o dobrú komunikáciu Prosím, odoslaná správa sa k nám cez Klebedata.sk. budeme sa snažiť nás najlepšie vyriešiť váš problém. ďakujeme!

O Daní:

Budeme sa snažiť v našich silách, aby službu. Pretože vlastné pravidlá sa líšia v každej krajine, clá a spotrebné dane nie sú naša zodpovednosť a sme nie je kvalifikovaný, aby odpovedal na otázky na túto tému. Prosím, výskumu vašej krajine tarify a dovoz spotrebných daní pred nákupom..

a 5r, anténa výber, podpora vhf, vhf antény sklo, vhf antény vrstvený, nastaviť pre zongshen, diseqc prepínač, vhf antény tda, vhf antény klip, Anténa Switcher