Vysoký Tlak 4 Funkcie Ručný Sprcha Hlavy Nastaviteľná Sprcha Vaňa s Tryskami On/Off Pozastaviť Prepínač Vymeniteľný Filter s Hadicou

€7.41

-22 %

€9.51

Nový produkt

Skladom

Materiál ABS Plast
Je To Inteligentné Zariadenie No
Druh Pevné Podpory Druh
Sprcha tvar KOLO
Pôvod CN(Pôvodu)
Sprcha Hlavu Funkcia Pre Úsporu Vody, Sprchové
Číslo Modelu BA2503
Typ Inštalácie Ruky Držať
Povrchová Úprava Chrome
Certifikácia ŽIADNE
Štýl Jeden Vedúci

76587 Limit Zľavy

Popis:

【5 SPREJ REŽIMY] vyzýva Zrážok Režim: Určený pre nízky tlak vody, to môže poskytuje upokojujúce, relaxačné, liečenie sprcha skúsenosti. Masáž Režim: Silný ale jemný čistiaci a hydratačný oboch pokožku a vlasy - umožňuje uložiť viac vodou a šampónom. Pulzný Režim: Pošle torrent vody, aby rýchlo uvoľňuje svaly. Sprej Režim: Spa Sprej pre ešte ľahší, jemné sprchovanie skúsenosti. Prúd Režim: Rozoberať sprcha hlavu na čistenie rohov, kúpeľne a splachovacie wc.

【VYSOKÝ TLAK] vyzýva nemusíte obávať, prietok vody príliš pomalé a vplyv na vaše sprcha radosti, naše sprcha hlavu zvýšiť superior vody, tlaku a prietoku výkon, vám dáva silný tok, aj keď ste zvyčajne skúsenosti nízky tlak vody. Sprcha hlavy môže vám dáva viac spravodajstvo a úžasné sprcha skúsenosti v používaní 25% menej vody.

【ÚSPORU VODY, ON/OFF TLAČIDLO PAUSE] vyzýva Pomocou pokročilých vnútorný tok zablokovanie technológie, v režime pauzy môže úplne vypne prúd vody. Len gentlely stlačte tlačidlo s palcom a môžete ovládať spínač vaše prietok vody. To zabraňuje zbytočnej vody, odpadu v sprche.

【VYSOKEJ KVALITY, ODOLNÉ a JEDNODUCHÉ NA ČISTENIE] vyzýva Tento univerzálny sprcha hlava je vyrobená z Vysoko pevnej ABS inžinierstva kvalitné plasty, trvanlivé, bezolovnaté a hrdza-dôkaz, zabezpečte, aby vaše sprchovacím kútom, bezpečné a pohodlné. Ergonomická Rukoväť. Inovatívne odnímateľný dizajn, aby sa zabránilo nahromadenie nerastov, ľahké Odstránenie Upchatia.

【ENSTALLATION & ZÁRUKA] vyzýva Jednoduchá inštalácia, jednoducho odstrániť existujúce showerhead a vymeňte ju. Č vŕtačky, inštalatérov, do kúpeľne a rekonštrukcia potrebné! Hodí akýkoľvek štandardný sprchové rameno.

sprcha prepnutie ventilu, sprcha, vedúci sprcha, pre hadicu na vodu, akvárium filter, prepínač sprcha, 6v prepínač, 108 malá, kúpeľové soli, muži sprcha