HKOBDII #55 pre Chery QQ3 Kovové Prázdne Uncut Flip pre VVDI JMD KD Diaľkové Tlačidlo Čepeľ

€4.01

-10 %

€4.50

Nový produkt

Skladom

Výrobca Katalógové Číslo #55
Výmenný Katalógové Číslo KD Kľúč, Kotúč
Krajina/Oblasť Automobilovej Výroby Iné
R/C Funkcia bez
Názov Značky HKOBDII
Prispôsobenie Áno
Iné Katalógové Číslo Kľúčové Čepeľ
Druh Materiálu Kov

HKOBDII Kovové Prázdne Uncut Flip KD Diaľkové Tlačidlo Čepeľ

Typ č. 55 na Chery QQ3

Prázdne kovové Uncut Flip KD Diaľkové Tlačidlo Čepeľ Typu #55 Toto pole prázdne tlačidlo pre auto alarm flip tlačidlo na diaľkovom ovládači.

Funkcie:

Stav: 100% Zbrusu Nový

Pôvodná veľkosť

Poskytujú veľkoobchod

Vysoká kvalita 1.Objednávky, ktoré boli spracované v rámci 24 hodín po platba a overovania. 2.Zabezpečíme zásielky podľa adresy kupujúceho, za predpokladu,

Takže prosím, potvrďte a skontrolujte adresu, detaily naplnené pri nákupe. 3.Služby Tranzitný Čas je poskytovaná plošiny, cez víkendy a sviatky sú vylučuje,takže dodacia lehota môže byť dlhšia, ako sme sľúbili, najmä počas prázdnin,takže buďte trpezliví. 4.Akékoľvek sledovanie informácie aktualizované bude včas informovať, môžete tiež získať sledovacie informácie z oficiálnej webovej stránke.

1.Ak máte vrátený výrobok, na nás, Prosím uveďte sledovacie číslo k nám. 2.Všetky vrátený tovar musí byť v pôvodnom balení a stave. 3.Ak objednávky nedostali, prišiel v čase, prosím, kontaktujte nás, my vám zabezpečí reshipment alebo vrátenie peňazí pre vás. 4.Ak chcete vrátenie peňazí, prosím, kontaktujte náš zákaznícky servis, a nie otvorený spor priamo. 1.Spätná väzba je pre nás veľmi dôležité, snažíme sa o 100% spokojnosť, ak máte akékoľvek otázky alebo problémy, obráťte sa na nás po prvé , sme sa ho vyriešiť rýchlo a čo najlepšie. 2.Prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu a dať 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi výrobkami, vaše vrelo odporúčam, je náš motivovať, aby sa presunúť ďalej, budeme naozaj vážime váš čas, ak ste ľavej pozitívnu spätnú väzbu.

kľúčové mini kd, chery tiggo auta, chery qq3, remot vvdi, cheri qq, kľúčové chery tiggo, kd, chery tiggo tlačidlo shell, chery qq s11, mini kd 1