Kreatívne Vody Mat Detské Nafukovacie Patted Pad Detské Nafukovacie Vodné Vankúš Dieťa Hrať Mat Batoľa Zábavné Pat Podložka Hračky

€7.18

-21 %

€9.20

Nový produkt

Skladom

Pohlavie Unisex
Upozornenie ŽIADNE
Funkcie Bez Hudby
Rozmery 5 Veľkosť
S Rack pre Hru deku alebo Nie No
Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál Plastové
Číslo Modelu voda mat
Druh Celé
Hrúbka 2cm
Plastové Typ PVC
voda mat Dieťa Plat Mat
Vekové Rozpätie < 3 rokov

Kreatívne Vody Mat Detské Nafukovacie Patted Pad Detské Nafukovacie Vodné Vankúš Dieťa Hrať Mat Batoľa Zábavné Pat Podložka Hračky

Funkcie:

1,ZMYSLOVÁ STIMULÁCIA pre dieťa, zatiaľ čo oni hrajú. Dať dieťa niektoré bruško čas, kým sa zabávať sa s našimi nafukovacie vodné aktivity mat. Pediatri vysoko odporúčame umiestnenie detí na ich bruško hrať, pretože pomáha posilňovať svoje nohy a svaly paží pripraviť ich na prehľadávanie. Bruško čas hračky sú zábavný spôsob, ako pomôcť dieťa plniť ich vývinových míľnikov.

2,JEDNODUCHÁ MONTÁŽ bruško čas hračka mat je pripravený v žiadnom okamihu. Jednoducho nafúknuť, naplniť vodou a vaše dieťa je pripravený na dotykové a vizuálnu zábavu. Svetlé a farebné penové hračky pohybovať vo vode, stimulovať vaše dieťa s okom koordinácia rúk a zároveň nabáda ich, aby sa zdvihnúť na ruky chytiť plávajúce morských živočíchov.

3,JEDINEČNÝ DARČEK pre dieťa sprchy. Tento unisex detská hračka bude oveľa ocenia rodičia, a nie je k dispozícii v obchodoch. Don t byť, že osoba, ktorá nakupuje novorodenca šaty, ktoré sú prerásť predtým, než dieťa môže nosiť. Dať darček, ktorá povzbudzuje dieťa s prirodzená zvedavosť, pomáhajúc im rozvíjať ich zručnosť v prstoch.

4,NAŠEJ dlhodobej spotreby A ÚNIKU VOĽNÝ zmyslové bruško čas hračky sú vyrobené z eko-šetrné heavy duty PVC, poskytuje neporiadok zadarmo zábavný spôsob, ako sa baviť vaše dieťa chlapec alebo dievča. Túto aktivitu vody, pat a mat hračka je schválené pre deti od 3 mesiacov a hore.

5,SPOKOJNOSŤ ZARUČENÁ alebo vaše peniaze späť. Stojíme za všetky naše dieťa produktov, takže ste don ' t musieť starať. Aby vaše Bruško Čas Aktivitu Vody Mat dnes a začnite si užívať bruško čas s dieťaťom tento víkend.

Parametre:

Názov produktu: Pat vody vankúš

Veľkosť produktu : Ako je znázornené

Produkt materiál : PVC životného prostredia 6P materiálu (v súlade s Európskymi EN71 bezpečnostný štandard)

Produkt tryska: 6P ochrany životného prostredia, non-jedovaté tryska

Produkt funkcie: cvičenie svalov, detské hračky

zadok plug vibrovať, diaľkové, mat hrať, deti mat, nosenie deti mat, mat pat, náhradné tv, dieťa králik hrať rohože, mat vody, dieťa hrubé hrať rohože, hrkálka mäkké