Gumička Hemmer Zložky Voľné Hrany Majú Veľa Veľkostí ,Tento Priečinok Veľkosť 18 mm

€4.93

Nový produkt

Skladom

Pôvod CN(Pôvodu)
Steh Tvorba Zámok Steh
Názov Značky fu chao
Krmivo Mechanizmus Chôdza Nohy
Číslo Modelu šijacie časti
Mechanické Konfigurácia Ploché Posteľ
Druh Priemyselný Šijací Stroj
stav Nové

Gumička zložky voľné hrany 18 mm

Máme aj iné veľkosti, ktoré si môžete vybrať. Ak potrebujete niektorý z nich ,prosím, kontaktujte nás a nechajte správu pri nákupe.

Pásky veľkosť :

12mm,13mm,14 mm,15 mm,16 mm,17 mm,18 mm,19 mm,20 mm,21 mm,22 mm 23 mm,24 mm,25 mm. Sme schopní dodať väčšinu šijací stroj náhradné diely a predviesť, je len malá časť.Ak potrebujete viac,prosím informujte nás kódovanie pre potvrdenie ceny. Je tam niečo, čo musíte robiť v Číne, môžete tiež nechať správy k nám a urobíme všetko úsilie, aby vám pomohol. Pán Chen Fuchao vyvinutý prvý brúsny pás pre fobric stroj v Číne v roku 1983. Do 12 rokov hromadí a vývoja, značka sa objavila v roku 1995. Cez trvalé inovácie a rast pre roky, širokú škálu diverzifikovaného radu produktov prijali tvar,dláždi cestu pre rozvoj šijacie časti sektora. Naša spoločnosť smerované zbrusu-nový vizuálny obraz systému, perfektnú kvalitu a služby v roku 2011, na posilnenie značky úsilie a firemnej kultúry.

štart

koniec

olepovanie stroj dizajn, binder hemmer, casio opravy, coser, vyšívacie stroj šiť, olepovanie strojov, okraj lepidlo stroj, nohy juki, príručka zastrihávač dreva, pvc zastrihávač