1pair Wiegand Signál Extender / Wiegand na RS485 Prevodník s dvoma I/O porty Automaticky Rozpoznáva Všetky WG Formáty rozšíriť až 500M

€26.31

Nový produkt

Skladom

Číslo Modelu HDC08
Názov Značky FENGLIANSECURITY
Pôvod CN(Pôvodu)

úvod Vzhľadom na obmedzenie Wiegand signálu, prenosová vzdialenosť je cca 20-80 metrov. Tento produkt prevádza Wiegand signál R485 a potom obnoví signál Wiegand signál na radič koniec, položka môže identifikáciu Wiegand signál automaticky , a podporuje wg26 na wg80 Wigan signál. Kompaktná veľkosť výrobku môžu byť umiestnené v prepnúť prípade priamo .

Napájanie : 9-24V

Aktuálne: 30mA

Komunikačné parametre: 9600, n, 8, 1

Prenosová vzdialenosť: 500m

Formát Wiegand: wg26/wg30/wg32/wg34/wg35/wg36/wg37/wg40/wg42/wg44/wg50/wg56/wg64/wg66

Veľkosť: 46*36*18; 62*36*18(s drôtom terminálu)

Rozširovacie zariadenie sa dodáva s dvomi obojsmerné rozhrania IO, ktoré sa môžu prenášať dvere magnet signál , exit tlačidlo prepínač signálu , čítačka kariet led signál , bzučiak signál spätnej väzby a tak ďalej.

Poznámka: IO rozhranie môže len odovzdať 5V úrovne signálov. Pokyny Prosím, venujte pozornosť týmto bodom pri používaní zariadenia extender 1. Čítačka kariet musí byť pripojený vysielač, ktorý je, GND, obaja by mali byť pripojený; 2. Riadenie prístupu rada musí byť pripojený na prijímacie converter, ktorý je, GND, obaja by mali byť pripojený; 3. 5/6 typ sieťový kábel môže byť použitý ako signál prenosové linky; čitateľ môže byť napájaný oddelene od access control board 100 m alebo viac; 4. Ak access control board je napájaný je najlepšie dodať zostávajúce dvojice sieťový kábel paralelne, takže iba jeden pár riadkov pre prenos 485 signály: 5. Ak nemôžete prijímať signál, prosím, otvorte converter kryt a pozorovať zmenu indikátor: pracovný stav: červené svetlo je na odosielanie koniec: modré svetlo je na; prijímanie koniec: príjem signálu zelená kontrolka svieti; 6. Prevodník 485 svorke GND nemôže byť pripojený za normálnych okolností, len pripojiť AB dve línie, ako používať tienené prenosové linky môžu byť pripojené na tieniace vrstvy; 7. Rozširovacie zariadenie musí byť používané v pároch, aby fungovali správne. Užívateľ by dekódovať číslo karty pri používaní to sám. 8. Rozširovacie zariadenie podporuje rôzne Wiegand signálu výstupné zariadenia, napríklad kód PIN pad čítačkou, snímačom odtlačkov stroj, a rozpoznávanie tváre stroj; TIPY:

Tento produkt je iba pár Wigand rozšíriť converter, čítačky kariet a tvár zariadenie na obrázku sú len pre popis funkcie, nie je na predaj!

fdx b, lf rfid, rtu, čítačku wiegand, maska wg, čip psa čitateľa, 25w nabíjačka, usb, modbus-modul, skimmer wg, jc pro1000s nand programátor