CE schválené nehrdzavejúcej ocele 1200W 8 palcový non-stick chapati tortilla Rotimatic roti maker roti stroj na výrobu

€73.00

-60 %

€182.50

Nový produkt

Skladom

Kávovar Kapacita (Šálky) 2L
Výkon (W) 1200W
Panvica Výkon (W) 1200W
Pôvod CN(Pôvodu)
Hriankovač Rúra Výkon (W) 1200W
Certifikácia CE
Názov Značky HPH2O
Ovládanie Režimu Mechanické Ovládanie Časovač
Napätie (V) 220V
Funkcia Panvica
Hriankovač Rúra objem (l) 2L
Kávovar Výkon (W) 1200l
Bývanie Materiál Z Nehrdzavejúcej Ocele
Číslo Modelu RT-008C

stroj detaily:

NÁVOD NA POUŽITIE Roti Maker s Gombík Termostatu *8"Non-stick povlak dosky *Kartáčovaný nerez bývanie *Non-stick povlak dosky pre jednoduché čistenie *Postavte sa vzpriamene pre kompaktné skladovanie *Energie a Pripravený svetelný indikátor *Kábel-zábal pre skladovanie *AC 220-240V, 50-60Hz, 1200W *AC 120V, 50-60Hz , 1200W *CE/CB

Čistenie:

1. Nechajte Stebėtų Baker úplne vychladnúť predtým, než začnete vykonávať akékoľvek čistiace postupy.

2. Uistite sa, že roti maker je odpojený od zdroja napájania.

3. Pomocou suchej tkaniny odstrániť všetky zvyšné potraviny častice.

4. Ak potravín častice stále používať neabrazívnym čistiacim prostriedkom. NIKDY NEPOUŽÍVAJTE SAPONÁTY, KTORÉ OBSAHUJÚ LÚH SODNÝ. To zničí dosky.

Poznámka:Ak chcete používať ocean shipping spôsoby, prosím, kontaktujte nás.Ak chcete zmeniť parameter stroja, prosím, kontaktujte nás.

Záruka:

Záruky počítača je na 1 rok, pretože stroj je zaslané.

Poznámka:

1.Bude kontrolovaný náš profesionálny technik pred odoslaním z nášho skladu. Sme 100% zabezpečiť dobré bude kvalitné a starostlivo skontrolujte pred odoslaním si,prosím, uisťujeme vás, na vás .

2.O dodacia lehota:zabezpečíme dopravu za vás okamžite,ale ak dosiahnuť sviatky,víkendy,a iné oneskorenie dodania čas.Dúfam, že sa môžeme navzájom komunikovať a môžeme predĺžiť čas doručenia pre vás.

3.O prepravná metóda:Sme vám vybrať vhodný spôsob dopravy, podľa hmotnosti tovaru a rozmer.Ak tovar hmotnosti nad 90 kg odporúčame vybrať ocean shipping spôsob ušetriť náklady.Môžeme tiež rešpektovať vaše výber hraničiť spôsobu doručenia.

4.Doprava:

A. Zvyčajne používame DHL/ Fedex/ UPS/TNT/EMS, ktorý bude trvať asi 5-15 dní, do väčšiny krajín.Pre Brazília budeme používať EMS, ktorý je zákazníkom jednoducho dostanete tovar. Budeme loď vašej objednávky cez FedEX/DHL/UPS/TNT podľa aktuálnej situácie bez oznámenia vopred, napr. ak ste zvolili DHL doprava zadarmo, môžeme loď spoločnosťou UPS/TNT alebo iné podobné express courior ! Ak je vaša adresa patrí do vzdialenej oblasti Fedex/DHL/UPS/TNT , je zákazník povinnosť platiť remore oblasti poplatok, othewise nie je možné lode von.

B. nie Sme zodpovední za žiadne colné/import dane alebo DPH spôsobené v prípade kupujúcemu na jeho krajiny,

C. Brazílii, Ukrajine a Rusku zákazníkov sú navrhol zvoliť EMS prepravu spôsobom. to bude stáť 1 mesiac viac alebo menej, aj ak sa rozhodnete pre tento. Platenia dane je povinnosť medzinárodných kupujúcim, kupujúci by mali konzultovať ich miestne zvyky, koľko daň sa bude.

Naše výroby:

Výrobné dielne:

Po predaji a zárukách a vrátiť:

1. ak zákazník môže priviesť späť a zašlite nám rozbité časti, ktoré používajú menej ako jeden rok. Budeme vymieňať nové diely a poslať na kupujúcich.

2. vždy, keď usmernenie potrebnej pomoci ,Wewill splniť svoju silu, aby to a dopisoval školenia práce sú k dispozícii v továrni .

3.raz sa stretol s problémom ,lepšie povedať reagoval predaja s dôkazy ...My poradiť s fotkami, ktoré si späť až silno. Môžeme pripraviť náhradné diely v ďalšej objednávke opakovane. Ak je naliehavo potrebné, kuriérska poplatok fúzy kupujúcim.

4. Všetky výrobky boli označené a balené v dobrom stave pred odoslaním.

V prípade, že položka je chybný, prosím, informujte nás, a to do 3 dní od doručenia a poslať do prebehol fotografie.

5. Položky sa vrátil po 7 dní od doručenia sú oprávnené len na opravu.

6.Všetky položky musia byť vrátený v pôvodnom stave, aby získali nárok na vrátenie peňazí alebo výmenu tovaru. Kupujúci je zodpovedný za všetky prepravné náklady.

Spätná väzba:

1.Prosím, dajte nám päť hviezdičkový pozitívnu spätnú väzbu.

2.Ak tam je nejaký problém o tovar, prosím, kontaktujte nás.Budeme sa snažiť vyriešiť váš problém.

Ak máte akékoľvek otázky, prosím fell zadarmo, kontaktujte ma:

joyoung soymilk maker, raňajky maker, tortilla maker stroj automatické, maslo zmiešavač, lg chlieb stroj, chlieb machin, stlačte tortilla, indukčné pan 4, Ratanový, roti maker automatické